Bahçeşehir Arçelik Servisi

Bahçeşehir Arçelik Servisi
Bu Site Kiralıktır iletişim 05535974955

Bahçeşehir Beko servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi beyaz eşyalarınıza teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Beko beyaz eşyalarınızda yaşadığınız arızaları bizlere bildirerek servis talebi açabilirsiniz. Servis ekiplerimiz en kısa sürede sizlere ulaşarak arıza tespitini yapar ve size bilgi verir. Arıza tespitinden sonra beyaz eşyanızın tamirini yaparak size çalışır vaziyette teslim eder, Bu hizmetimizden yararlandığınız zaman yanında otomatikman devreye giren 1 yıl garanti hizmeti ve orijinal yedek parça hizmetimiz vardır. Eğer beyaz eşyanız aynı parçadan arıza veriyorsa servis ekiplerimiz parçanın değişimini ücretsiz yapmaktadır. Böylece ürünleriniz her zaman garanti hizmetimiz ile güvence altında olacaktır.

Orijinal yedek parça hizmetimiz ile beyaz eşyalarınız parçalarından kaynaklanan bir sorun var ise bunu isteğiniz üzere yenisi ile değiştirmekteyiz. Böylece makinalarınız artık yıpranmış elemanlarından kurtulup eski performansına dönecek hem de kullanım ömrü uzayacaktır.

HİZMET ALANLARIMIZ

Beko beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir. Çünkü bu ürünler çok hassastır bu nedenle yapılan arızanın tekrarlanmaması için uzman teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Bahçeşehir ilçesinde hizmet vermekteyiz. Sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak Bahçeşehir Beko servisine 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabı karmaşık bir beyaz eşyadır bu nedenle buzdolabı arızası meydana geldiğinde sizlerin onaracağı bir işlem olmamaktadır. Ayrıca, gün boyu çalışan ve yiyeceklerinizi taze tutan en zor çalışan ev aletidir. Özellikle yaz aylarının gelişi ile beraber, kullanmış olduğunuz buzdolaplarınızın soğutmaması sizin başınızı ağrıtabilmektedir. Böyle olduğu zaman yapmış olduğunuz yemekleriniz bozulabilir ve dökmek zorunda kalabilirsiniz. Almış olduğunuz meyve ve sebzeleri buzdolabınız soğutamadığı için atabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Buzdolabı servis ağımız İstanbul’un tüm noktalarına ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir. Uygun fiyat avantajlarımız sayesinde sizlere tasarruflu bir servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı tamiri ve onarımını yaptırdığınız taktirde otomatikman devreye giren 1 yıl garanti hizmeti ve orijinal yedek parça hizmetimiz vardır.

Buzdolabı servisi olarak karılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.

Beko Buzdolabı altı soğutmuyor, sürekli çalışıyor, terleme yapıyor, buzlanma yapıyor, motoru çalışmıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Beko Çamaşır Makinası Servisi

Çamaşır makinesi kirli çamaşırlarımızı yıkamak için icat edilmiş bir makinedir. Günümüzde evlerin vazgeçilmezi haline gelen bu makinelerin en çok tercih edilme sebepleri iş gücünü ortadan kaldırmasın yanı sıra oldukça tasarruf sağlamasıdır. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle hızlı ve akıllı modelleri çıkmaya başlamış ve yeni özellikleri ile insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Artık günümüzde çamaşır makinesiz bir ev düşünülmez herhalde makinenin birkaç günlüğüne arızalanması bile yaşayış düzenini bozabilir. Sizlerde çamaşır makinesi arızalarında makinenizin onarımını yaptırmak için geç kalmayın.

Beko Çamaşır makinesi çalışmıyor, su akıtıyor, suyunu boşaltmıyor, ses çıkarıyor, yerinden oynuyor, temiz yıkamıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makineleri evlerde veya lokantalarda mutfak gereçlerinin daha hızlı yıkanmasını sağlamak ve en önemlisi iş gücünü yok ederek kolaylık sağlamak için üretilmiştir.

Bulaşıkların üstünde bulunan elinizle yıkayarak çıkartamayacağınız lekeleri kolaylıkla söküp atan bu makineler; artık evlerde mutfakların bir parçası haline gelmiştir. Gayet ekonomik olan ve yaptığı işlev ile iyi bir tasarruf dönüşümü sağlayan bulaşık makineleri; bütçenizi fazla yormayacak fiyatlarıyla göz dolduruyor.

Bulaşık makinesinde de çamaşır makinesinde de bulunan; ön yıkama, ana yıkama, durulama ve kurutma programları vardır. Programlar yıkanılacak bulaşığa göre seçilmelidir. Ayarlar yapılmalıdır. Yıkama motoru suyu fıskiyelere basınçlayarak; hızlı bir şekilde suyu fırlatmasını ve fıskiyenin dönmesini sağlamaktadır. Suyun çarpmasıyla birlikte de bardaklar tabaklar çatal ve kaşıklar üzerindeki bulaşıklar kolaylıkla ayrılmaktadır. Suyun sıcak olması da mutfak gereçlerinin üzerlerinde bulunan kirliliği dezenfekte etmiş olur.

Beko Bulaşık makinesi çalışmıyor, su akıtıyor, suyunu boşaltmıyor, temiz yıkamıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Bahçeşehir bölgesinde hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Bahçeşehir Beko servisine ulaşmak için   numaralı çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir